עודכן בתאריך: אוקטובר 2020

כללי

סטודיו מלודי שואף להבטיח כי שירותיו הקיימים נגישים לכלל השלם של משתמשי האתר.
בעלי סטודיו מלודי השקיעו זמן ומשאבים רבים כדי להבטיח שהאתר יהיה נגיש ונוח גם לשימושם של אנשים בעלי מגבלה המקשות עליהם את השימוש באתר באופן שגרתי. השקעה זו נובעת מתוך האמונה המשותפת של צוות האתר. אמונה הגורסת כי לכל אדם מגיעה האפשרות להנות משירותינו באופן מקיף ומעמיק — ללא חסך העלול לנבוע מקיומו של פער פיזי כלשהו.

נגישות באתר melody-studio.com
סטודיו מלודי מעמיד לרשותך את Widget(תוסף) הנגישות UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי.
התוכנה מאפשרת ל – סטודיו מלודי לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1), ומציעה את כלל המכשירים הנדרשים להפיכת האתר לנגיש בצורה בטובה ביותר.

הפעלת תפריט הנגישות:
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של סטודיו מלודי על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בצידו השמאלי של האתר. לאחר לחיצה על תפריט הנגישות, אנא המתינו מספר רגעים עד שהתפריט יטען במלואו, ואז לחצו על התאמת הנגישות שברצונכם להחיל. לכל היבט הנגשה יש מספר אפשרויות שונות אשר ניתנות לבחירה על ידי לחיצות נוספות על אותו לחצן.

הצהרת אחריות
סטודיו מלודי ממשיך במאמציו לשפר ביעילות את נגישות האתר ומתן השירותים שלו מתוך אמונה שזוהי חובתנו המוסרית והחברתית לאפשר שימוש חלק, נגיש ונוח, לכלל המשתמשים, באופן קולקטיבי ושווה, אשר לא פוסח על אנשים בעלי מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר סטודיו מלודי, ייתכן שקיים תוכן כלשהו אשר טרם הותאם לחלוטין לכל סוגי הנגישות או אינו מציע פתרון מדויק לאפיק נכות מסוים. זו עשויה להיות תוצאה של היעדר פתרון טכנולוגי מתאים, וסביר שמחסור זה יטופל עם מציאת פתרון הולם.

כאן בשבילך
אם נתקלתם בקשיים כלשהם עם נגישות התוכן באתר, קשיים בהפעלת התוסף או שברצונכם לבקש עזרה, הדרכה או סיוע בכל אחד מחלקי מהאתר שלנו — אנא צרו עמנו קשר בשעות הפעילות המפורטות ואחד הנציגים שלנו ישמח לסייע לכם בכל דרך.
פעילות הסיוע שלנו מתקיימות כל שעות היממה. פרק הזמן הממוצע למתן תשובה נע בין מספר שעות למספר ימי עבודה.

ליצירת קשר בכל הנוגע לתיאום ונגישות האתר, ניתן לפנות אלינו בכתובת להלן:
[email protected]