אודות

תמונה ראשית לאודות

אם את עדיין לא מכירה – אני ליאת אוחנה ואני מעצבת הום סטיילינג בסגנון נורדי.

אני בעלת סטודיו מלודי המשלב גם שירותי עיצוב וגם חנות איורים אונליין. המומחיות שלי היא סגנון נורדי, מינימליזם וכל הקשור לתרבות הדנית. אני מציעה כחלק משירותיי העיצוב שלי תהליכי הום סטיילינג מלא, פגישות ייעוץ ובניית לוח השראה.

אני יודעת להכווין את הלקוחות שלי לדיוק מירבי מבחינת כל ההיבטים – פונקציונליות, חלומות, צרכים וכמובן גם תקציב. אני קשובה ונותנת את מלוא תשומת הלב לכל פרויקט ופרויקט ולכן כל שלב בתהליך מותאם ספציפית ללקוחות שלי אחרי תכנון ומחשבה מקסימליים.

את סטודיו מלודי האינטרנטי הקמתי אי שם בתחילת 2019 מתוך אמונה שלכולם מגיע לחיות בבית שגורם לנו להרגיש טוב ושלמים. אני מאמינה שהבית של נו הוא המקום השלם שלנו, המפלט שלנו והמקום שממנו אנחנו מו נעים ולכן חשוב שהוא יהיה נעים, מעורר השראה, נוח ופונקציונאלי ככל הניתן. מפני שכל אלו יוצרים לנו את האיזון אפילו אם רק מרכיב אחד יחסר אנחנו נאבד את האיזון ופשוט לא נרגיש מספיק בנוח בבית, וזה כמובן המצב הלא אידיאלי.

אני נולדתי וגדלתי בחדרה וכל חיי ביליתי בחוף הדייגים שבעיר. משם אני שואבת את רוב ההשראה שלי לחיים בכלל ולסטודיו בפרט. אני מאוהבת בים ובכל פרויקט שאני יכולה, אני משלבת אלמנטים הקשורים בו.

את אהבתי לעיצוב גיליתי כבר בגיל 8, כאשר צפיתי לראשונה בסדרה "אקסטרים מייקאובר" וחוץ מזה שבכיתי בלי סוף אחרי התגובה של המשפחה שקיבלה בית חדש הדבר הראשון שאמרתי זה המשפט הבא: "גם אני רוצה לגרום לאנשים להרגיש בבית" והנה אני, 17 שנים לאחר מכן מנהלת את הסטודיו שעליו חלמתי ולגמרי גורמת לאנשים להרגיש בבית!

הצטרפו למועדון שלנו

וקבלו עדכונים על מבצעים שווים ו10% הנחה
לכלל החנות!

שלחו אליי הודעה